Manitu, Manitou nebo Manytu? Služby za 200 kč

05.02.2013 • Rubrika: Služby • Odkaz: http://rubriky.cz/manitu_manitou_nebo_manytu_sluzby_za_200_kc.php

V posledním díle Show Jana Kraouse (SJK) byl hostem také Maxim Kryžanovský, který se zmínil, že jeho webový projekt umožňuje inzerci mikro služeb za 200 kč a že se jmenuje manitu. Zaujalo mne to a hned jsem se snažil stránku na internetu najít, ale bez úspěchu. Žádná stránka manitu a služby za 200 kč nešla najít. Pak jsem si řekl, že to asi nebude manitu, ale manitou. Ale opět bez úspěchu. Ani přes služby za 200 kč nebo služby do 200 kč mi k nalezení stránky manitu nepomohly. Už jsem to chtěl vzdát, když jsem téměř omylem zavadil o nějaký příspěvek na blogu, kde jsem konečně zjistil, že projekt se nejmenuje Manitu, ale Manytu.

Dává to na jednu stranu smysl, že se pro projekt nepoužije označení božstev indiánů manitu, ale vlastní slovo, které neexistuje. Na druhou stranu, když se v rozhovoru řekne Manytu, automaticky pak člověk hledá Manitu nebo Manitou, protože tak se zkrátka slovo Manitu píše. To je menší mínus daného projektu, že nezískává automaticky uživatele z doslechu. Zkusit gramaticky chybně Manytu mě osobně vůbec nenapadlo, ačkoli dle pravidel českého pravopisu se po n ypsilon píše. Kromě tedy například právě slova Manitu.

Osobně bych provozovateli Manytu.cz doporučil alespoň do title stránky uvést zboží a služby za 200 kč, protože tak pan Max vyprofiloval svůj projekt v televizi a alespoň tak by byl jeho projekt dohledatelný, když už ne přes Manitu. Ostatně i našeptávač Seznamu nabízí k hledání právě výraz "manitu služby za 200".

Rady a názory k tématu : Manitu, Manitou nebo Manytu? Služby za 200 kč


Cigarety bez rakovinyNepokoje všudeKonec suverenity států EUAntivir zdarma pro Windows XP, Vista, 7Změna výchozího vyhledavače ve FirefoxObrazy do bytuKomunální volby 2010 Praha 3Varování CERDu před firmami DEREDES a LOREM IPSUMNe sexu ve školáchBiopotrviny - zákaz pěstování zeleniny na zahrádceRubriky

Názory a rady Manitu, Manitou nebo Manytu? Služby za 200 kč

Vaše názory a rady k tématu Manitu, Manitou nebo Manytu? Služby za 200 kč. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné komentáře - buďte první

Manitu, Manitou nebo Manytu? Služby za 200 kč
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily