Komunální volby 2010 Praha 3

29.08.2010 • Rubrika: Politika • Odkaz: http://rubriky.cz/komunalni_volby_2010_praha_3.php

Termín komunálních voleb 20010 je pátek a sobota 15. a 16. října 2010. Měli bychom si jako občané přečíst, koho to chceme volit viz například odkazy na články o kauzách politiků nebo specializované články jako Kauza3.cz Komunální volby Praha 3 nebo Reformy nebo problém uchycený z úplně jiného úhlu na Národní obrození a jiné. Nevolme ze zvyku, informujme se a volme rozumem.

Rady a názory k tématu : Komunální volby 2010 Praha 3


Varování CERDu před firmami DEREDES a LOREM IPSUMNe sexu ve školáchBiopotrviny - zákaz pěstování zeleniny na zahrádcePoplatky u lékařeCimrman mi píšeVolby 2010Martina Sáblíková video RychlobrusleníKontrola bezpečnosti počítače zdarmaOlimpijské hryJaponský topolRubriky

Názory a rady Komunální volby 2010 Praha 3

Vaše názory a rady k tématu Komunální volby 2010 Praha 3. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné komentáře - buďte první

Komunální volby 2010 Praha 3
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily