Konec suverenity států EU

24.10.2012 • Rubrika: Politika • Odkaz: http://rubriky.cz/konec_suverenity_statu_eu.php

Je to oficiální. Bude změněna smlouva mezi členy Evropské unie, která podřídí rozhodovací možnosti suveréních vlád zemí Evropské unie pod diktaturu nové evropské centrální banky. Vzhledem k tomu, že v konečném důsledku vždy vládnou peníze, znamená to, že politická reprezentace přestává vládnout. Bude vystřídána vládou centrální evropské "banky".

Kdo bude stát za touto centrální bankou a rozhodovat o tom, jak co v které zemi bude? Třída, která vždy vládla světu. Ultrabohatí z nejbohatších. Pro tuto třídu vždy existoval název. Je to šlechta. Šlechta vždy vládla a vždy bude vládnout. Kdo rozhoduje o penězích státu, ten rozhoduje o daném státu. Politik se nakrásně může rozhodnout uděláme toto, ale bankéř řekne, na to vám peníze nedáme, takže toto prostě neuděláte. Vláda se bude moci postavit na hlavu, nebude jí to nic platné. Dovedeno do důsledku, vláda řekne, potřebujeme peníze na obranu před invazí, bankéř řekne, bohužel. Nebo naopak bankéř řekne, jediné peníze navíc dostanete na válku, která se vás netýká, půjdete válčit. Vláda řekne, nám ale umírají staří lidé, o které se potřebujeme finančně postarat. Bohužel.

Je zajímavé jak je dluh používán k zotročování. Zaměstnanec je zotročován svým zaměstnavatelem, pokud má hypotéku. Takový zaměstnanec si nedovolí být s rodinou, když mu šéf řekne, že jsou potřeba přesčasy. Dluh nad ním visí jako dokonalý otrokář a otrok si nedovolí odmlouvat, jinak ho neschopnost splácet dluh zabije.

Tato technika je dle Johna Perkinse používána i na úrovni států. Stát je uvalen nejrůznějšími finančními a ekonomickými mechanismy do nesplatitelného dluhu a tím se stane otrokem věřitele. Přesně to se stalo Řecku. Zapomeňte na pohádku o líných řecích. JPMorgan "pomohl" řecké vládě zfixlovat účetní knihy, aby se Řecko dostalo do měnové EU, aby následně padlo tvrdě na dno.

A ne že by se stalo to, co by se normálně stát mělo. Že by banky, které Řecku půjčovaly peníze prostě odepsaly půjčené peníze jako ztrátu. Jako nedobytnou pohledávku, jako že zkrátka udělaly špatné finanční rozhodnutí, že půjčily někomu, kdo není schopen splatit. Jako tomu běžně je. Kdepak. Chyby ultrabohatých někdo musí zaplatit, ti přece nepřijmou ztrátu. A navíc, kdo asi tak financuje politické kampaně politiků?

V Řecku se tedy osekává, kde co. Ale kdo zná úplně elementární ekonomickou poučku, tak ví, že když se začne šetřit, přestává se utrácet, přestává se tedy vyrábět, přestává se zaměstnávat, nemá kdo platit daně, není čím splácet státní dluh. Šetřící technika tedy nefunguje, což se nyní v Řecku i samo ukazuje. Řecko se pouze propadá čím dál víc do dluhu, protože jeho ekonomika v důsledku toho kolabuje. Jsou názory, že to celé je právě onen záměr, protože když bude Řecko na dně, nastane privatizace. Co to znamená? Že opět ultrabohatí přijdou a koupí za pár haléřů vodovodní infrastruktury, a jiná státem vlastněná aktiva, která by vláda jinak nikdy neprodala. Pak se jen zvedne cena vody nebo čehokoli dalšího na trojnásobek a je hotovo.

To samé nyní čeká Španělsko, pak Itálii a tak dále. Zotročení státu skrze dluh a následné vysátí všeho cenného z jejich rukou. Když navíc přihlédneme k tomu, že peníze, které se dluží, si banky defacto "vymýšlejí" ze vzduchu, jedná se o do nebe volající nespravedlnost. Protože pokud máte pocit, že ty dlužené peníze někde ve skutečnosti chybí, tak nechybí. Nikdy neexistovaly, dokud si je vláda nechtěla půjčit. Jakmile si je vláda půjčila, banka NEUDĚLÁ to, že vezme nějaké vklady svých klientů a ty půjčí. Takto bankovní systém částečných rezerv nefunguje. Banka prostě vidí poptávku po penězích, tak ty požadované peníze prostě z NIČEHO vyrobí a půjčí je. Že jste to nevěděli? Že je tedy vlastně nespravedlivé tento typ peněz chtít do krve zpátky? To si pište. Když by nakrásně Řecko všechno splatilo, banka ty vrácené peníze nikomu zpátky dávat nebude, nikomu nechybí, protože je od nikoho nevzala. Prostě si je nechá. Ty dlužné peníze prostě nikomu nechybí. Pouze chybí na papíře v účetnictví v rozvaze má dáti / dal. Takže decimovat obyvatelstvo kvůli DLUHU, je největší zločin. Nikdo to ale takto nechce vidět. Navíc dluh jde splatit jen jiným dluhem, to znamená, že dluh splatit nelze tak či tak. Splácením dluhu totiž vzniká jen větší dluh. Dluh nikdy nezmizí. Dluh pouze roste. Roste do bodu, kdy se musí znehodnotit měna, aby mohl být splacen, nebo dojde ke kolapsu, jakmile celkový existující dluh překročí magickou hranici. A v té situaci právě teď jsme.

Nastává konec demokracie, začátek bankovního feudalismu.

Rady a názory k tématu : Konec suverenity států EU


Antivir zdarma pro Windows XP, Vista, 7Změna výchozího vyhledavače ve FirefoxObrazy do bytuKomunální volby 2010 Praha 3Varování CERDu před firmami DEREDES a LOREM IPSUMNe sexu ve školáchBiopotrviny - zákaz pěstování zeleniny na zahrádcePoplatky u lékařeCimrman mi píšeVolby 2010Rubriky

Názory a rady Konec suverenity států EU

Vaše názory a rady k tématu Konec suverenity států EU. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

Aleš (66)10.10.2017 11:37
EU je jen příprava Německa na ovládnutí Evropy. K tomu však díky samotnému Německu nedojde, protože veškerou moc převezmou muslimové a islám.

Ales (55)01.03.2016 22:03
Konec EU je jedine rozumne reseni na ukonceni masove imigrace vyvolane Nemeckem.
Seznamka
světlometysynonyma
Konec suverenity států EU
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily