Ne sexu ve školách

13.07.2010 • Rubrika: Školství • Odkaz: http://rubriky.cz/ne_sexu_ve_skolach.php

Opravdu chcete, aby se vaše děti učily na základní škole souložit bez zábran a výčitek s kýmkoli, kdykoli a jakkoli? Ministerstvo školství si myslí, že ano, a doporučuje to ve své metodické příručce Sexuální výchova. Citace ze stránek NeSexuVeŠkole.cz:

"Výbor na obranu rodičovských práv
obnovil svou činnost 19. června 2010 v Brně. Důvodem byl protest proti dvěma publikacím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, ve kterých ministerstvo doporučuje základním školám vyučovat v rámci Výchovy ke zdraví Sexuální výchovu. Svoje důvody uvádíme v Prohlášení (rubrika Napsali jsme).
Jsme skupina rodičů, kteří nechtějí dětem vysvětlovat, „že všechno je jinak, než se dověděly ve škole“ jako to museli dělat rodiče v totalitě. Jsou mezi námi i učitelé, kteří nechtějí učit věci příčící se jejich svědomí. Chceme, aby dětem byly předávány doma i ve škole stejné a pravdivé informace, sloužící jejich dobru. Nechceme mlčet ke špatným vlivům, které se do škol vnucují přes vůli rodičů i učitelů.
Rodiče a učitelé sdružení ve VORP vyznávají konzervativní hodnoty ověřené staletími. Nechtějí, aby se na základních školách vyučovaly různé ideologie a módní směry, které vnášejí do hlav dětí zmatek. Děti mají být vedeny ke slušnosti, sebeovládání a altruismu, k založení dobré a stabilní rodiny, ke zdravému vlastenectví a znalosti své kultury; ne k sexuálním „alternativám“, gendru, militantnímu feminismu a multikulturalismu. Jen ten, kdo si váží vlastního národa a kultury, může respektovat jiné.
V současnost má VORP několik desítek aktivních členů a přes 1000 příznivců, kteří naše snahy podporují. Děkujeme za vaši podporu a prosíme o připomínky a náměty. "


Rady a názory k tématu : Ne sexu ve školách


Biopotrviny - zákaz pěstování zeleniny na zahrádcePoplatky u lékařeCimrman mi píšeVolby 2010Martina Sáblíková video RychlobrusleníKontrola bezpečnosti počítače zdarmaOlimpijské hryJaponský topolPodnikání v USA: Chudý Jan, bohatý JohnNěkolik vět vystihujících stav české společnosti v létě 2009Rubriky

Názory a rady Ne sexu ve školách

Vaše názory a rady k tématu Ne sexu ve školách. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

Alena (53)29.08.2010 14:28
Sama jsem dělala ve školách program sex. výchovy a myslím že to bylo dobře ale toto co uvádíte bych dětem nikdy neříkala.Děti nemají mít strach,ale mají cítit svou skutečnou hodnotu.Ne pocit provinění,ale důvěra.

Adam Suchý (36)23.07.2010 08:21
Hezký den, chtěl bych jen upozornit, že žádná z informací v metodické příručce o sexu není předčasná. Děti mají být poučeny o všech otázkách nejpozději do deseti let věku. Vaše aktivita bohužel značně připomíná pálení čarodějnic. Dopřejte prosím našim dětem to, o co jsme byli kvůli bolševikům ochuzeni a nepřenášejme vlastní sexuální frustrace a potíže do petic a protestů.
S pozdravem
PhDr. Adam Suchý, klinický psycholog a psychoterapeut
Seznamka
světlometysynonyma
Ne sexu ve školách
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily