Antivir zdarma pro Windows XP, Vista, 7

29.09.2012 • Rubrika: Software • Odkaz: http://rubriky.cz/antivir_zdarma_pro_windows_xp_vista_7.php

Firma Microsoft nabízí zdarma ke stažení antivirový program pro Windows XP, Windows Vista a Windows 7. Nejen, že máte zdarma samotný program, zdarma jsou i všechny aktualizace, které se automaticky stahují přes internet. Má osobní úvaha k antiviru od Microsoftu je následující. Microsoft ví nejlépe, jak funguje jeho vlastní systém. Proto může vytvořit antivirový program, který nejméně zatěžuje systém a hardware počítače. Mám zkušenost s jistými antivirovými programy, kdy jejich spuštěná rezidentní část zkrátka významně zpomaluje nabíhání programů, zasekává poštovního klienta a podobně.
Podmínkou k používání antiviru zdarma je ověření pravosti systému, neboli ověření, že systém Windows nebyl upirátěn, ale byl řádně koupen.
Antivirový program od Microsoftu se jmenuje Microsoft Security Essentials

Firma Avast nabízí zdarma ke stažení antivir pro domácí počítače. Máte-li doma počítač pro soukromé použití, můžete získat výborný antivirový program s automatickými aktualizacemi rovněž zdarma. Je pouze nutné jednou za rok provést novou registraci uvedením své emailové adresy, na kterou je zaslán aktivační klíč.
Antivir od firmy Avast se jmenuje avast! free antivirus

Rady a názory k tématu : Antivir zdarma pro Windows XP, Vista, 7


Změna výchozího vyhledavače ve FirefoxObrazy do bytuKomunální volby 2010 Praha 3Varování CERDu před firmami DEREDES a LOREM IPSUMNe sexu ve školáchBiopotrviny - zákaz pěstování zeleniny na zahrádcePoplatky u lékařeCimrman mi píšeVolby 2010Martina Sáblíková video RychlobrusleníRubriky

Názory a rady Antivir zdarma pro Windows XP, Vista, 7

Vaše názory a rady k tématu Antivir zdarma pro Windows XP, Vista, 7. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné komentáře - buďte první

Antivir zdarma pro Windows XP, Vista, 7
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily