Biopotrviny - zákaz pěstování zeleniny na zahrádce

08.05.2010 • Rubrika: Politika • Odkaz: http://rubriky.cz/biopotrviny_zakaz_pestovani_zeleniny_na_zahradce.php

31. prosince 2009 vstoupil v platnost Potravinový kodex: Codex Alimentarius. Každý stát, který se mu nebude chtít podvolit bude čelit obrovským sancím ze strany OSN. Na 16000 se lze dozvědět, že má za cíl soustředit výrobu biopotravin pod úzkou skupinu korporací. Nikdo bez povolení nebude smět přírodně pěstovat potraviny. Any na zahrádce za domem. Vědecká studie dokládá, že bude mít za následek úmrtí 2.000.000.000 lidí na jižní polokouli. Kodex deklaruje, že "výživové doplňky jsou nebezpečné pro lidské zdraví". Vitamíny a minerály v doplňcích výživy budou smět být jen v minimálních neúčinných hodnotách. Přírodní doplňky budou nahrazeny chemickými léčivy. Kodex si nárokuje, že co v něm není výslovně povoleno, je zakázáno. V rámci obecného zákona přitom vždy funguje, že co není výslovně zakázáno, je dovoleno. Zdá se vám to jako fašistická diktatura? Potom se podržte, protože to není vtip, za zdrojem Potravinového kodexu stojí nacista, který vyráběl plyn pro plynové komory, a po válce byl rehabilitován do společnosti. Díky pravidlům Kodexu zemřou 2 miliardy lidí, převážně afričanů a jihoameričanů, tedy lidí tmavé pleti. Co se nepodařilo za 2. světové války, podaří se nastavením zákonů. A bude to genocida zadarmo... Viz článek Codex Alimentarius a viz video:



Mocní upevňují moc, my na to jen nevěřícně hledíme a nic neděláme.

Kdo má pod kontrolou potraviny, má pod kontrolou celý svět. Dle Kodexu je kterékoli zvíře potenciálně zdravotně závadné, proto do něj musí být tlačena antibiotika atd. Že to škodí zdraví? Že jediná možnost, která zbyde je jít k farmaceutické firmě a koupit její chemická léčiva, která vám zdravotní problémy v první řadě způsobila?





Rady a názory k tématu : Biopotrviny - zákaz pěstování zeleniny na zahrádce


Poplatky u lékařeCimrman mi píšeVolby 2010Martina Sáblíková video RychlobrusleníKontrola bezpečnosti počítače zdarmaOlimpijské hryJaponský topolPodnikání v USA: Chudý Jan, bohatý JohnNěkolik vět vystihujících stav české společnosti v létě 2009Ing. Tomáš Mikeska: Komentář k rozpočtu MČ Praha 3Rubriky

Názory a rady Biopotrviny - zákaz pěstování zeleniny na zahrádce

Vaše názory a rady k tématu Biopotrviny - zákaz pěstování zeleniny na zahrádce. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné komentáře - buďte první





Biopotrviny - zákaz pěstování zeleniny na zahrádce




Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily