Obrazy do bytu

19.03.2011 • Rubrika: Tipy • Odkaz: http://rubriky.cz/obrazy_do_bytu.php

Při výběru obrazů do bytu můžeme volit z mnoha různých provedení obrazů. Do bytu si můžeme pověsit obrazy od starých malovaných obrazů až po fotografické moderní obrazy, popřípadě speciální 3d obrazy. Malované obrazy jsou zpravidla v prodeji ve formě reprodukce originálního obrazu. Malované obrazy většinou prodává přímo autor prostřednictvím výtvarné galerie, nebo přímým prodejem přes svůj e-shop. Do moderních domácností jsou kolikrát voleny spíše moderní obrazy ve formě paspartované fotografie.

Nebo jsou takové obrazy tvořeny fotografií ve skleněném kliprámu, které působí velmi čistým dojmem, a nechávají tak vyniknout samotný umělecký výjev. Vhodnými obrazy do bytu mohou být různá zátiší, která svou barevnou harmonií dotváří příjemné domácí prostředí. Moderní obrazy mohou být také vhodným dárkem k narozeninám nebo k úspěšnému dokončení nějaké životní etapy. Obrazy nekupujeme mnohokrát za život, proto není překážkou jejich relativně vyšší cena. Pokud v nás obraz probouzí příjemné pocity, jedná se o investici, která se nepochybně vyplatí.

Rady a názory k tématu : Obrazy do bytu


Komunální volby 2010 Praha 3Varování CERDu před firmami DEREDES a LOREM IPSUMNe sexu ve školáchBiopotrviny - zákaz pěstování zeleniny na zahrádcePoplatky u lékařeCimrman mi píšeVolby 2010Martina Sáblíková video RychlobrusleníKontrola bezpečnosti počítače zdarmaOlimpijské hryRubriky

Názory a rady Obrazy do bytu

Vaše názory a rady k tématu Obrazy do bytu. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

Paja (20)27.09.2012 17:08
Tak ok a diskuse se rozjíždí

Paja (20)27.09.2012 17:07
Asi už nic

Paja (20)27.09.2012 17:06
Co k tomu dodat
Seznamka
světlometysynonyma
Obrazy do bytu
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily