Varování CERDu před firmami DEREDES a LOREM IPSUM

16.07.2010 • Rubrika: Peníze • Odkaz: http://rubriky.cz/varovani_cerdu_pred_firmami_deredes_a_lorem_ipsum.php

Centrální registr dlužníků CERD vydal svůj srpnový newsletter s názvem Varování před podvodným jednáním firem Aleše Slabého - DEREDES a LOREM IPSUM dostupným online na adrese http://www.centralniregistrdluzniku.cz/static/newsletter/cz/2010-07-14202/ V newsletteru CERD mimojiné varuje, cituji:
"Na společnost DEREDES je podána stížnost za rozsáhlé rozesílání klamavých e-mailů pod hlavičkou obecného "Registru dlužníků" s informací o kontrole dluhů subjektu, kterému e-mail přijde. E-mail je zasílán formou nevyžádané pošty v součinnosti s firmou LOREM IPSUM LLC., kterou vlastní a zastupuje český rezident Aleš Slabý a v rámci svého uspořádání spadá pod pravomoc Českých úřadů, a to včetně trestní odpovědnosti. Společnost DEREDES a její jednatelé jsou důvodně podezřelí z rozsáhlého podvodu, kterého se dopouští formou klamavé reklamy, nepravdivých referencí jak na státní subjekty, tak i na významné soukromé společnosti a nabízejí služby, které neodpovídají avizované kvalitě a rovněž není zcela pravdivá 92% úspěšnost."


Rady a názory k tématu : Varování CERDu před firmami DEREDES a LOREM IPSUM


Ne sexu ve školáchBiopotrviny - zákaz pěstování zeleniny na zahrádcePoplatky u lékařeCimrman mi píšeVolby 2010Martina Sáblíková video RychlobrusleníKontrola bezpečnosti počítače zdarmaOlimpijské hryJaponský topolPodnikání v USA: Chudý Jan, bohatý JohnRubriky

Názory a rady Varování CERDu před firmami DEREDES a LOREM IPSUM

Vaše názory a rady k tématu Varování CERDu před firmami DEREDES a LOREM IPSUM. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

Zdeněk Pikal (51)07.01.2011 10:27
Souklasím s názorem, že firma DEREDES neposkytuje služby v kvalitě, kterou inzeruje. S dluhem, který jsem této firmě zadal k vymáhání, neudělali vůbec nic a pouze po mně chtěli odměnu za svoji "práci" s odvoláním na Obchodní zákoník, jež stanoví odměnu podnikateli, i když výsledek je negativní. Zdá se, že podnikatelská činost této firmy je postavena právě na zmíněných ustanoveních Obchodního zákoníku a použijí ho vždy, kdy při vymáhání nastanou potíže např. když dlužník na otázku:"Uhradíte svůj dluh?" odpoví :"Ne."
Seznamka
světlometysynonyma
Varování CERDu před firmami DEREDES a LOREM IPSUM
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily