Jak ušetřit za bižuterii?

26.05.2013 • Rubrika: Bižuterie • Odkaz: http://rubriky.cz/jak_usetrit_za_bizuterii.php

Bižuterie je velmi oblíbeným druhem módních doplňků každé ženy. Velice oblíbené jsou šperky Swarovski, které díky vysoce rozvinutému a především vzdorujíce konkurenčnímu trhu v obchodech nekoupíte méně než za 200% skutečné ceny. I šperky z korálků lze pořídit za podstatně nižší ceny, než jsou nabízeny v současných obchodech.Nejjednodušším řešením, jak ušetřit mnoho nákladů spojených se šperky, je vlastnoruční výroba. Nalepení kamínku Swarovski Elements do lůžka trvá opravdu jen pár minut a hodnota materiálu je podstatně nižší než prodejní cena hotového šperku.Taková-to ruční práce však nemusí být pouhou snahou ušetřit, či si dopřát více šperků, ale může být i dobrou zábavou. Šité šperky s korálky jsou velice zajímavou technikou, která zabere i nějaký ten čas. To je vhodné např. na dlouhé zimní večery.V poslední době je velmi živé téma alergie na stříbro. Ta se stále projevuje u více žen a ty proto hledají náhrady za stříbrné galvanizace. Byla nalezena v dvojici sousedních prvků periodické tabulky, Rhodiu [rhódiu] a Rutheniu [ruténiu]. Jmenované prvky jsou tmavší než stříbro, avšak antialergenní a nečernají, tedy nereagují se vzdušným kyslíkem.Další variantou jsou afroháčky a zapínání z chirurgické oceli. Ta je také antialergenní a proto je využívána jako náhrada. Těmito prvky a sloučeninami se tombakové základy galvanizují, tedy nanáší se tenká vrstva na povrch základu.

Rady a názory k tématu : Jak ušetřit za bižuterii?


Jak zaplatit daně v roce 2013Manitu, Manitou nebo Manytu? Služby za 200 kčCigarety bez rakovinyNepokoje všudeKonec suverenity států EUAntivir zdarma pro Windows XP, Vista, 7Změna výchozího vyhledavače ve FirefoxObrazy do bytuKomunální volby 2010 Praha 3Varování CERDu před firmami DEREDES a LOREM IPSUMRubriky

Názory a rady Jak ušetřit za bižuterii?

Vaše názory a rady k tématu Jak ušetřit za bižuterii?. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné komentáře - buďte první

Jak ušetřit za bižuterii?
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily