Kuličková sezóna odstartuje turnajem na Střeleckém ostrově

05.04.2007 • Rubrika: Sport • Odkaz: http://rubriky.cz/kulickova_sezona_odstartuje_turnajem_na_streleckem_ostrove.php

Praha, 5. dubna 2007 - V sobotu 7. dubna 2007 od 14.00 odstartuje na pražském Střeleckém ostrově již 8. sezóna Českého kuličkového svazu.

"Turnaje v kuličkách rozhodně nejsou sportem jen pro registrované hráče. Zahrát si může přijít kdokoliv, i ten, kdo tuto hru nikdy předtím nezkusil", říká Pavel Zoufalý, úřadující mistr České republiky a dodává: "Aby náš sport mohli vyzkoušet opravdu všichni, pořadatelé zajišťují kuličky k zapůjčení."

Sportovní turnaje v kuličkách probíhají v ČR od roku 1999. Český kuličkový svaz koordinuje místní turnaje Open, republikové Masters a 1 x ročně pořádá vrcholnou mezinárodní akci.

Rady a názory k tématu : Kuličková sezóna odstartuje turnajem na Střeleckém ostrově


Radary v PrazePočtem mohou zamíchat NULL hodnotyBlu-rayNové album Jean Michela JarrehoSMS zdarmaSpolečenský doprovodSeznamkaNavigace do autaPrášek do perníkuObranné prostředkyRubriky

Názory a rady Kuličková sezóna odstartuje turnajem na Střeleckém ostrově

Vaše názory a rady k tématu Kuličková sezóna odstartuje turnajem na Střeleckém ostrově. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné komentáře - buďte první

Kuličková sezóna odstartuje turnajem na Střeleckém ostrově
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily