Společenský doprovod

13.03.2007 • Rubrika: Společnost • Odkaz: http://rubriky.cz/spolecensky_doprovod.php

Pokud jdeme na společenskou událost a potřebujeme někoho do páru, přijde k užitku služba společenský doprovod. Na některých pozvánkách na večírky je uvedeno, že vstup je možný pouze v páru. Pokud nemáme s kým jít, nebo máme strach, že by nám doprovod právě naší kamarádkou z práce mohl udělat špatnou vizitku, dá se s výhodou využít společenský doprovod. Konkrétně v tomto případě dámský doprovod některou slečnou, která je schopna se patřičně chovat, a to především proto, že ji za to platíme a ona je tedy v danou chvíli v našich službách a pracuje proto ve prospěch našich nejlepších zájmů.
Přirozeně pokud jdeme na firemní večírek obchodního partnera a neplánujeme se jen bavit, ale mezi řečí i pracovat, potom se nám hodí, pokud náš společenský doprovod využijeme jako někoho k ruce, kdo se nám postará o poznámky, materiály, dokumenty a časový rozvrh.

Pokud se na druhou stranu chceme jen bavit, zatančit si na plese nebo mít diváckou společnost na sportovní událost, potom je společenský doprovod rovněž velmi užitečný. Někdy můžeme mít chuť začít konečně trochu sportovat, ale začít samotní někde zvedat železo, by nás příliš nebavilo, potom můžeme zvolit nějaký aktivní sport ve dvou, kde se budeme zároveň i bavit. Rozhodneme se například pro tenis, a ačkoli se k nám žádný známý nechce přidat, využijeme společenského doprovodu příjemné polovičky jakožto druhého hráče. Protože si jej platíme, můžeme se domluvit, že nás nechá vyhrát, anebo naopak, že nás nebude šetřit. Nemusíme si tedy platit tenisového trenéra, ale můžeme si zvolit, že si raději budeme platit společenský doprovod ve verzi sportovní doprovod ve formě příjemné slečny. Při sportování si tak zároveň i užijeme příjemné chvíle v pěkné společnosti, protože jsme si přišli jen rekreačně protáhnout tělo a ne se dostat do tenisové reprezentace.

Společenský doprovod nemusí být jen dámský doprovod, může se rovněž jednat o pánský doprovod pro dámu do společnosti. V tomto případě je laťka nasazena o něco výše, neboť slečna může eventuální nechtěnné "prohřešky" kompenzovat pouhým faktem, že je půvabná, ovšem pánský společenský doprovod se skutečně musí umět chovat ve společnosti, aby zanechal prvotřídní dojem. Rovněž společník na ples z okruhu známých, který umí tančit a se kterým si dáma opravdu příjemně zatančí, to v moderní době není tak běžná výbava pánů. Mnoho mužů oznámí, že na to nejsou, případně že tančili naposledy v tanečních a že už všechno zapomněli. Tančící společenský doprovod, kterým se dáma může nechat příjemně vést po parketu, je v takovém případě dobrá volba.
Pro dámu může být pánský doprovod na společenskou událost ještě důležitější než v případě pána dámský doprovod, neboť pokud je žena sama ve společnosti, může to být společensky obtížnější situace, než pokud jde pán sám do společnosti.

Samozřejmě společenský doprovod začíná a končí na společenské události a neměl by být zaměňován s escørtními službami zcela jiného charakteru, které jsou u společenského doprovodu zcela vyloučeny.

Rady a názory k tématu : Společenský doprovod


SeznamkaNavigace do autaPrášek do perníkuObranné prostředkyRubriky

Názory a rady Společenský doprovod

Vaše názory a rady k tématu Společenský doprovod. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

Petr Mirvald (55)13.02.2011 20:35
Koukám, že tu není můj první článek, tak ho uvádím znovu.
Je tady ještě jeden problém s investičním diamantem. „Dobrý“ investiční diamant stojí přes jeden milion korun, co když budete potřebovat 200.000 – 300.000 Kč.
Dnes je nejlepší investovat do investičního zlata a investičního stříbra. Odlévárna by měla být na listině londýnského standardu Good Delivery, což je záruka kvality a zajišťuje výbornou cenu i při prodeji.

Nárůst drahých kovů za rok 2010
drahý kov % za rok 2010
Zlato + 31 % p.a.
Stříbro + 68 % p.a.
Platina + 22 % p.a.
Palladium + 87 % p.a.
p.a. = roční zhodnocení

Pokud chcete bližší informace, můžete mě najít na webu symbiosis-rwu a ukončení je eu.
Seznamka
světlometysynonyma
Společenský doprovod
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily