Prášek do perníku

20.02.2007 • Rubrika: Potraviny • Odkaz: http://rubriky.cz/prasek_do_perniku.php

Pokud pečeme perník na plechu, je do těsta třeba přidat prášek do perníku. Prášek do perníku zásadním způsobem určuje chuť výsledného perníku. Vyzkoušel jsem různé dostupné prášky do perníku, ale pouze prášek do perníku Vitana chutná nejlépe. Perník je světlejší a chutná více do skořicova, zatímco jiné perníky převládají spíše do čokoládova a chutnají tedy spíše do hořka. Možná mi chutná prášek do perníku Vitana nejvíce proto, protože je to onen původní prášek do perníku, který jsem jedl jako malý.

Vitana - Prášek do perníku
Chutný prášek do perníku. Původní složení.

Oetker - perník v krabici
Více do čokoládova, spíše do hořka, ačkoli sladký.

Rady a názory k tématu : Prášek do perníku


Obranné prostředkyRubriky

Názory a rady Prášek do perníku

Vaše názory a rady k tématu Prášek do perníku. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné komentáře - buďte první

Prášek do perníku
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily