Nové album Jean Michela Jarreho

22.03.2007 • Rubrika: Hudba • Odkaz: http://rubriky.cz/nove_album_jean_michela_jarreho.php

Český web Jarre CZ - www.jarre.cz přínáší nové album s názvem Téo & Téa vychází na českém trhu 26. března 2007 na CD či ve speciální dvojdiskové edici na CD a DVD s prostorovým zvukem Dolby Digital 5.1. Svým novým studiovým albem nás Jarre opravdu překvapuje na všech frontách, od hudby samotné, přes produkci a dokonce až k názvu alba a pořadí skladeb. Téo & Téa je krystalická zábava, požitkářská energie zdobená lahodnými rytmy a melodiemi. Na Albu vyniká výjimečný Jarreho talent skladatele a producenta, uslyšíte silné, chytlavé melodické linky v jedinečném prostorově zvukovém hávu. Rozpětí skladeb sahá od těch dynamických (Fresh News, Partners in Crime a Ok, do it fast) přes smyslné (Beautiful Agony, Touch to Remember, In the Mood for You a Melancholic Rodeo), k energickým tanečním beatům (Téo & Téa, Vintage či Chatterbox).
Téo & Téa je příběhem chlapce, který potká dívku... dvou bytostí s podobnými jmény, povahami, životními úspěchy i prohrami. Hudba na albu prochází vývojem, stejně jako jejich vztah, který je oba prostupuje. Na tomto albu, které odráží současné hudební trendy, Jarre vystoupil zpoza bariéry elektronických mašinek, aby nám představil mnohem smyslovější, melodickou a lidskou tvář moderní hudby. Poslech budiž důkazem!

Oficiální web chystaného alba: www.teo-tea.com

Rady a názory k tématu : Nové album Jean Michela Jarreho


SMS zdarmaSpolečenský doprovodSeznamkaNavigace do autaPrášek do perníkuObranné prostředkyRubriky

Názory a rady Nové album Jean Michela Jarreho

Vaše názory a rady k tématu Nové album Jean Michela Jarreho. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné komentáře - buďte první

Nové album Jean Michela Jarreho
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily