Českou kuličkářskou elitu čeká mistrovství ČR

31.05.2007 • Rubrika: Sport • Odkaz: http://rubriky.cz/ceskou_kulickarskou_elitu_ceka_mistrovstvi_cr.php

Již posedmé se utkají elitní hráči kuliček na mistrovství České republiky. Letos se tak stane v sobotu 2. června od 13:00 hodin na pražském Střeleckém ostrově. "Letošní ročník nemá žádného jasného favorita. Zatímco hráči jako Karel Tesař st. z Plzně nebo Pavel Zoufalý z Roztok u Prahy podávají dlouhodobě stabilní výkony, týden před šampionátem hráli v nevídané formě Miroslav Tlustý z Rakovníka či Martin Adamec z Plzně," uvedl Petr Šejba, prezident Českého kuličkového svazu. Diváci se mohou těšit nejen na skvělou podívanou, ale také dostanou šanci hru si vyzkoušet. Pořadatelé pro ně připraví tréninkové důlky a zajistí kuličky k zapůjčení. Zatímco na mistrovství ČR mohou startovat pouze hráči, kteří se kvalifikovali, mnoho dalších turnajů je otevřených široké veřejnosti. Čtenáři si tak mohou přijít zahrát již příští týden v sobotu 9. června od 13:00 hodin na Husovo náměstí v Rakovníku. Více informací o kuličkových turnajích lze nalézt na stránkách Českého kuličkového svazu - www.kulicky.com.

Rady a názory k tématu : Českou kuličkářskou elitu čeká mistrovství ČR


Pátek 13.Kuličková sezóna odstartuje turnajem na Střeleckém ostrověRadary v PrazePočtem mohou zamíchat NULL hodnotyBlu-rayNové album Jean Michela JarrehoSMS zdarmaSpolečenský doprovodSeznamkaNavigace do autaRubriky

Názory a rady Českou kuličkářskou elitu čeká mistrovství ČR

Vaše názory a rady k tématu Českou kuličkářskou elitu čeká mistrovství ČR. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné komentáře - buďte první

Českou kuličkářskou elitu čeká mistrovství ČR
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily