Vánoční dárky

01.09.2008 • Rubrika: Tipy • Odkaz: http://rubriky.cz/vanocni_darky.php

Slaví-li někdo narozeniny, nebo jsou-li Vánoce, přichází vhod různé tipy na dárky na českém internetu.

Některé obchody se specializují na tipy na vánoční dárky a podle osoby, které má být dárek určen, doporučují kategorie zboží, které jsou pro daného člověka vhodné.

Rady a názory k tématu : Vánoční dárky


Darwinova evoluce a Inteligentní plánPražské koupaliště U Veselíka čeká kuličkové kláníPřevod z win-1250 do UTF-8 konvertorČeskou kuličkářskou elitu čeká mistrovství ČRPátek 13.Kuličková sezóna odstartuje turnajem na Střeleckém ostrověRadary v PrazePočtem mohou zamíchat NULL hodnotyBlu-rayNové album Jean Michela JarrehoRubriky

Názory a rady Vánoční dárky

Vaše názory a rady k tématu Vánoční dárky. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné komentáře - buďte první

Vánoční dárky
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily