Pražské koupaliště U Veselíka čeká kuličkové klání

20.06.2007 • Rubrika: Sport • Odkaz: http://rubriky.cz/prazske_koupaliste_u_veselika_ceka_kulickove_klani.php

Kuličkový klub Dream Team chystá na sobotu 23. června od 11:00 veřejný turnaj, který proběhne v prostoru pražského koupaliště U Veselíka v Divoké Šárce. Hráčům tak odpadá dilema, zdali v těchto horkých dnech navštívit koupaliště či kuličkový turnaj. Především se však jedná o ideální příležitost pro nové zájemce vyzkoušet si tento sport. "Herní systém bude zvolen tak, aby soutěžící měli mezi zápasy dostatečné přestávky. Zbyde tak dostatek času na koupání," říká Martin Fazekaš, předseda kuličkového klubu Dream Team. Organizátoři turnaje jsou na účast neregistrovaných hráčů připraveni. Přijít na turnaj mohou i ti, kteří nevlastní žádné kuličky - pořadatelé jich mají připraveno dostatek k zapůjčení. Motivací k účasti zajisté budou i pěkné poháry pro nejlepší 3 hráče v kategorii dospělých a medaile pro juniory. Podrobné informace o turnaji lze nalézt na http://www.kulicky.com/propozice-open-23-06-2007.php.

Rady a názory k tématu : Pražské koupaliště U Veselíka čeká kuličkové klání


Převod z win-1250 do UTF-8 konvertorČeskou kuličkářskou elitu čeká mistrovství ČRPátek 13.Kuličková sezóna odstartuje turnajem na Střeleckém ostrověRadary v PrazePočtem mohou zamíchat NULL hodnotyBlu-rayNové album Jean Michela JarrehoSMS zdarmaSpolečenský doprovodRubriky

Názory a rady Pražské koupaliště U Veselíka čeká kuličkové klání

Vaše názory a rady k tématu Pražské koupaliště U Veselíka čeká kuličkové klání. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné komentáře - buďte první

Pražské koupaliště U Veselíka čeká kuličkové klání
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily