Blesk, Aha, Šíp a další bulvár

02.06.2009 • Rubrika: Bulvár • Odkaz: http://rubriky.cz/blesk_aha_sip_a_dalsi_bulvar.php

Vida, umělci, kteří jsou denně pomlouváni se konečně ozvaly:
"Nevkus a netaktnost, vulgarita, polopravdy a lži bezostyšně vydávané za pravdu, slídilství, záměrné provokace, plánované skandalizace, cynicky přiznávané fotomontáže či zcela smyšlené „rozhovory“, neomalené tykání bez ohledu na věk či postavení, bezohlednost ke zraněným lidským citům, neúcta ke stáří, a dokonce i ke smrti, neskrývaný novinářský hyenismus – to jsou dnes běžné praktiky Blesku, Aha!, Šípu, Pestrého světa, Rytmu života a dalších bulvárních periodik.

Lidská práva naší menšiny jsou za lhostejné asistence státu bulvárem denně porušována. Jsme tím už dlouho znechuceni a pobouřeni a mnozí z nás se s vydavateli bulváru soudíme - jenže soudy nás pokaždé odkáží na takzvaný veřejný zájem, který jsme prý coby „celebrity“ povinni snášet, přestože jediným opravdovým, do očí doslova bijícím zájmem je tu finanční zisk zmíněných vydavatelů."
Celá výzva na : www.ProtiBulvaru.cz

Rady a názory k tématu : Blesk, Aha, Šíp a další bulvár


Dan BrownInvestiční diamanty - jak prodělat?SynonymaVánoční dárkyDarwinova evoluce a Inteligentní plánPražské koupaliště U Veselíka čeká kuličkové kláníPřevod z win-1250 do UTF-8 konvertorČeskou kuličkářskou elitu čeká mistrovství ČRPátek 13.Kuličková sezóna odstartuje turnajem na Střeleckém ostrověRubriky

Názory a rady Blesk, Aha, Šíp a další bulvár

Vaše názory a rady k tématu Blesk, Aha, Šíp a další bulvár. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

  
zatím žádné komentáře - buďte první10

Blesk, Aha, Šíp a další bulvár
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily