Podnikání v USA: Chudý Jan, bohatý John

28.01.2010 • Rubrika: Podnikání • Odkaz: http://rubriky.cz/podnikani_v_usa_chudy_jan_bohaty_john.php

Kniha Podnikání v USA: Chudý Jan, bohatý John. Autor: John Vanhara.
Citace: "Kniha je o podnikani. Predevsim v USA, kde v posledni dobe podnikam. Snazim se ukazat na konkretnich prikladech jak jsem resil ruzne situace a problemy. Ukazuji zpusob jak nejlepe v USA zacit podnikat na dalku z CR tak jak jsem to zacal delat i ja sam. Jak se jako cizinec zorientovat v americkem prostredi, kulturni odlisnosti a jak co nejvice vyuzit sve silne stranky k dosazeni uspechu. Cast je venovana i investicim do nemovitosti.

Diky podnikani v USA se mi podarilo behem par let dosahnout o cem se mi drive ani nesnilo. Doufam, ze moje kniha pomuze mym ctenarum dosahnout jejich vlastnich snu a cilu.

Kniha ma vyhodu v tom, ze se jednotlive myslenky daji poskladat do vetsiho celku. A to co je dulezite se neztrati. Kniha ma proste svoje kouzlo. A udelate mi radost kdyz si ji koupite."


Rady a názory k tématu : Podnikání v USA: Chudý Jan, bohatý John


Několik vět vystihujících stav české společnosti v létě 2009Ing. Tomáš Mikeska: Komentář k rozpočtu MČ Praha 3Video záznam návštěvy papeže Benedikta XVI ve Staré BoleslaviMajetkové narovnání křivd církvímPříčiny finanční krizeMichael JacksonSuperStar 2009BloxBlesk, Aha, Šíp a další bulvárDan BrownRubriky

Názory a rady Podnikání v USA: Chudý Jan, bohatý John

Vaše názory a rady k tématu Podnikání v USA: Chudý Jan, bohatý John. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

21.06.2010 16:43
i am a good girl looking for a good man
Seznamka
světlometysynonyma
Podnikání v USA: Chudý Jan, bohatý John
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily