Michael Jackson

27.06.2009 • Rubrika: Černá kronika • Odkaz: http://rubriky.cz/michael_jackson.php

Proč zemřel Michael Jackson? Pravá příčina smrti Michaela Jacksona? Michael Jackson zemřel na zástavu srdce. Patrně vysílen užíváním množství medikamentů a stresem z plánovaného comebacku, který měl být realizován světovým turné.


Padesátiletý Michael Jackson trpěl nemocí kůže zvané vitiligo, která se projevuje ztrátou kožního pigmentu. Zvláště u černé pleti je tato ztráta drastická, neboť vzniká výrazný kontrast. Michal Jackson bojoval proti této nemoci zakrýváním těla. Ona známá jedna rukavice nebyl módní výstřelek, ale zakrývala "skvrny" na ruce. Rovněž skrývání Jacsona za rouškou a pod děštníkem nebylo bezúčelné. Michale Jackson se nechtěl stát bělochem. Pouze jak plocha kůže bez pigmentu převáží nad plochou s pigmentem, je praktičtější zbylou tmavou kůži přetřít rovněž bílým makeupem. Tak se s Michaela Jacksona stal "běloch", proti své vůli.

Král popu Michael Jackson zemřel ve svém domě v Los Angeles. Smrt Michaela Jacksona vyšetřuje policie, aby se ujistila, že se jednalo o přirozenou smrt. Doktor, ošetřující lékař, Michaela Jacksona se ztratil. Možná se jen skrývá před novináři a fanoušky, aby jej nerozsápali.

Mezi najznámější písně Michaela Jacksona patří Thriller, Billie Jean, Black or White a jiné. Michael Jackson také vlastnil autorská práva na Beatles, která koupil před mnoha lety za téměř miliardu dolarů. Všechny informace v tomto článečku jsou neověřené a patří do kategorie drby.

Rady a názory k tématu : Michael Jackson


SuperStar 2009BloxBlesk, Aha, Šíp a další bulvárDan BrownInvestiční diamanty - jak prodělat?SynonymaVánoční dárkyDarwinova evoluce a Inteligentní plánPražské koupaliště U Veselíka čeká kuličkové kláníPřevod z win-1250 do UTF-8 konvertorRubriky

Názory a rady Michael Jackson

Vaše názory a rady k tématu Michael Jackson. Vyjádřete svůj názor nebo poznatek.

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

sabina (15)13.11.2009 10:34
Já strašně miluji michalova písničky, protože já jsem ho vždicky obdivovala byla to veliká popová hvězda a vždi bude kdekoliv na to že mu bilo padesát roku tak byl prima

friend Mich (48)05.11.2009 15:34
michael jackson byl a bude král pou a já ho i přes to co lidé o něm říkaly miluju v mé srdci bude pořád mit to své misto a doufám že te't bude mít pokoj a dívá se na nás z nebe ale vy to asi nezvládnete co??každá celebrita měla plastiku a má vždy když se mnluvilo a plastce tak michael michael jackson byl privní a nezáleží na tom jak se člověk chce upravit ale jaký má srdce znala jsem moc dobře michael jackson a nebyl moc rád strašně ho to bolelo když se o něm psalo.a prím dejte mu pokoj jen kvůli tomu jaky byl když ži e ma ještě malí děti a ti také neradi slyší jak se pořád o tatovy píše.Paris každodeně brečí,a je mi jí fakt líto ale vy někteří nemáte srdce nejdříve se podívejte na sebe a nesuďte člověka dříve než ho poznáte

michael jacks (22)05.11.2009 15:27
no a mi to nevíme že zemřel na zastavu srdce že zemřel njlepší člověk

žaneta mravco (12)24.10.2009 20:55
milovali jsme Michaela Jacksona jako kinga popu

Danka13.07.2009 21:45
Slyšela jsem,že byl MJ zavražděn,co je na tom pravdy?

10


Seznamka
světlometysynonyma
Michael Jackson
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily