Věstník na email

zasílatukončit

Diskuse

Komentář 
Jméno    Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli příspěvek může být vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo mimo téma, které nejsou povoleny.

Lukaš (39)16.12.2018 12:07

K tématu: Kontrola bezpečnosti počítače zdarma

PROSÍM vÁS O KONTROLU MÉHO NOTEBOKU HP

Slávek (53)29.09.2018 23:08

K tématu: Andej Babiš a kauza Čapí hnízdo - shrnutí

Ing.Andrej Babiš je u mne BOREC NA DRUHOU.
Postavit se proti tradičním stranám a nekřesťanským podvodníkům snad všeho druhu - to je vzácný projev občanské odvahy i jeho vlastenecké lásky k oběma národům dnes již rozděleného Československa.
Nebylo mu osobně vůbec zapotřebí chodit do nějaké stresující a špinavé politiky.
Navíc,roky jdou a již není nejmladší.Přesto vytrvale bojuje demokratickým způsobem za děti a poctivé občany naší - zcizované a do značné míry již morálně zdevastované země.
No koho by nenaštvalo sledovat nekončící kauzy o rozkrádání a řádění přátel starých pořádků?
Normálnímu člověku se z toho muselo dělat zle a zodpovědní konají,takže vzniklo ANO,
stejně tak přirozeně jako vznikají bílé krvinky,když je TĚLO - organismus napaden ŽIVOT ohrožujícími škůdci a dravými vetřelci.
Nelze totiž připustit vládu mafie a ztrátu demokracie,ze které vyrůstají miliony občanů a všechna základní
lidská práva v civilizovaných zemích.Není přitom rozhodující,zda jsou či nejsou v dané chvíli věřícími.
Bůh je SVRCHOVANÝ a vše koná ve svém Božím čase.
Mnichovská zrada však budiž poučením a varováním hlavně mladým,co se stane,pokud se ustupuje zlu.
Není kam ustupovat.
Je lepší zemřít například v boji o vlast,než jako zbabělá,slizská a hladová krysa na útěku.
Je lepší zajímat se o Pravdu dřív,než se Pravda začne zajímat o nás.
A to Čapí hnízdo i s pelíšky pro ostatní,malá i velká zvířátka?
No,není to tak náhodou služba veřejnosti a hlavně dětem naší země - hodná dotace?
Nezaujatý člověk musí přece prohlédnout,že těch 50 milionů je jenom zástěrka k jinému cíli,
kterým je odstranění Ing.Babiše z politické scény.
Kde kdo mluví o podvodu,ale když podnikatel do něčeho pěkného investuje stovky a někdo v Bruselu mu schválí příspěvek padesátkou - ( a není z hlediska obecného principu vůbec důležité čeho ),
Pak mě hlava nebere o jaký podvod se má jednat.
Podaná žádost o příspěvek přece je,nebo není někým nadřízeným a vysoce postaveným schválena.
Pokud by i byla tato žádost o příspěvek z fondů EU vyplacena neoprávněně,pak za ní nese někdo v
Bruselu zodpovědnost a to rozhodně NENÍ p.Babiš.
Takže je jasné o co a komu tady jde.
Pro úplnost jen dodávám,že jsem nikdy nebyl a nejsem členem ŽÁDNÉ politické strany,ani HNUTÍ.
Dávno jsem si totiž vybral Ježíše Krista,koťátka a jako dočasný správce velikou zahradu,
propůjčenou od Boha.

Dem (10)28.04.2018 22:54

K tématu: Olimpijské hry

Eu i24

Aleš (66)10.10.2017 11:37

K tématu: Konec suverenity států EU

EU je jen příprava Německa na ovládnutí Evropy. K tomu však díky samotnému Německu nedojde, protože veškerou moc převezmou muslimové a islám.

Sabina (26)05.07.2017 16:43

K tématu: SuperStar 2009

Dobry den chtela bych rict ze se mi velmi libi vase spolecna pisen Pribeh nekonci.je to nadherna pisnicka.zazpivali jste to nadherne.libi se mi velmi jak zpiva Nikoleta Balogova.aj jak zpivala v tom videu Zvonky stesti zpivali to nadherne Nikoleta Balogova jde videt ze je velmi talentovana.nadherne zpiva fakt.aj ta Dominika Stara.v te spolecne pisni zpivaji nadherne vsichni.libi se mi hodne aj video jak zpiva Miroslav Smajda to Wicked Game zazpival to nadherne podle me tak romanticky nadhera.

RENATA (41)14.05.2017 13:22

K tématu: SMS zdarma

Jsem velmi sokojena s vasemi odesilani sprav

Milada (71)30.03.2017 08:35

K tématu: SMS zdarma

Dobrý den, potřebuji posílat SMS na Slovensko zdarma, slovenské operátory neznám.

Dana (45)23.03.2017 19:44

K tématu: SMS zdarma

Potřebuji sms do NDR

Jitka (34)08.02.2017 13:33

K tématu: Blesk, Aha, Šíp a další bulvár

Bulvar dobri drb davate nekdy nechutnosti jinak ho rada ctu celebrity jsou nekteré dobre

Jana (37)31.01.2017 18:54

K tématu: Církevní restituce

K názoru Petra. Chápu, že si myslí, že když peníze zůstanou státu, že je tam šance, že jemu osobně z nich možná něco kápne. Nekápne. Zatímco u církví má pocit, že mu z nich nekápne nic. Ačkoli tam je mnohem pravděpodobnější, že mu něco kápne z těch církevních.

Je něco v nás, že máme stále pocit, že peníze, se kterými hospodaří stát, jsou nějakým způsobem naše. Neseme potom těžce, že je stát vynakládá jinak, než jak bychom hospodařili se svými. Inu státní peníze naše peníze nejsou. Ačkoli komunismus se nám to snažil namluvit. Jakmile si stát peníze strhne z našeho výdělku, jsou bohužel jeho. Nejsou naše, nejsou všech. Jsou jeho.

Druhá věc, finanční narovnání s církví není výdělek Vatikánu. Jde o peníze do místních církví. Tedy ani ne do katolické Církve, ale do všech českých poboček křesťanských církví, které komunismus okradl. Vatikán nemá nad zemskými pobočkami katolikých církví žádnou majetkovou autoritu. Tím méně má Vatikán kontrolu nad církvemi, které nejsou katolické.

Petr žije v dojmu, že stát udělá s penězi pro lidi lepší věci, než pro lidi udělá církev. Pravděpodobně nemá s církvemi žádnou zkušenost, neví, jaké jsou jejich světské činosti vedle těch náboženských. Byl by upokojen, kdyby věděl, že každý představený církve je skutečně ve skutečnosti chudý. Že víceméně všechen čas věnují lidem. Že z peněz vnikají projekty, které jsou skutečně užitečné lidem. Že financují všemožnou pomoc matkám v nebezpečí, dětem, seniorům atd. atd. Tak kde stát selhává ve svém sociálním státu, tam do vykrývají církve. Že je kterákoli církev "bohatá" je iluze. Veškerý majetek církve zase používají lidé. Nikdo nesedí na nějakém pomyslném zámku a jen se cpe knedlíky za peníze nás chudáků. Je přesně naopak.

Jinak pokud jde Petrovi o to, aby stát těm církvím nic nedával. Tak dokud nedošlo k dohodě o narovnání, tak stát měl povinost všechny církve živit. Tak to zařídil komunismus. Řekl, že sebere majetek, že ho bude spravovat a zavázal se k tomu, že tedy církve bude naoplátku financovat. Od teď stát už do církví nenalyje ani korunu, protože dá církvím kompenzaci za ukradený majetek. Tím spojení státu a církví skončilo. Od teď se o sebe musí církve postarat sami. Což chtěli od začátku, ale pokud jim stát sebral všechny prostředky, se kterými by to mohli udělat, tak to dost dobře udělat nemohly.

Ve skutečnosti majetek církví není ukradený inkvizicí, jak se traduje dějinami napsanými komunisty. Majetek jim byl odkázán starými babičkami, které na církev myslely, když neměly komu jinému majetek odkázat. A z darů. A církev dary zase daruje. A něco si nechá na provoz.

Mě osobně by zajímala jediná věc, kterou Vatikán dělá s penězi? Když je Petr tak dobře informován o nahrabání. Co tedy s těmi penězi Vatikán dělá? K čemu je potřebuje? Za papežem půjde miliarda lidí, aniž by k tomu papež potřeboval jedinou korunu, kdyby na to přišlo. Takže k moci je nepotřebuje. K šíření křesťanství je potřebuje? Kdy naposledy katolická církev někoho systémově obracela na víru? Takže,... (zkráceno)

Petr (50)30.01.2017 15:19

K tématu: Církevní restituce

Dobrý den. Rád se vyjádřím k tomuto tématu. Po přečtení několika názorů historiků, jsem se utvrdil v tom, že tato šaráda je zločin. A to zločin vlastizrady všech zůčastněných. Zpočátku jsem se domníval, že to vše je jakési nedorozumnění. Ale najednou se objevilo pár bilboardů s nápisem: Ano církevním restitucím, za týden tyto zmizely, někdo něco podepsal a ticho po pěšině. Jen pár sporadických zpráv o soudních sporech s obcemi o majetek. Tak tohle je ta pravá tvář Římskokatolické církve. Už jen výše popsaný postup, tak jak jsem ho zaregistroval já, obyčejný občan je přinejmenším podivný. Vždyť se jedná o peníze každého občana tohoto státu. Potažmo peníze, které ve státní kase ani momentélně nejsou. Takže my budeme chodit do práce, platit daně, a světe div se, Vatikán má vyděláno. Což je také podivné, když majetek čechů ukradne církev, skrze kterou automaticky vše připadá pod autoritu Vastikánu, tedy cizí mocnosti. Jak je tohle možné? No zřejmě si církev vzala příklad ze světských organizací, které nám tu rozprodali už také hlínu pod nohama. Se smutkem pozoruji, jak církev, která by se měla právě lišit od světa kuplířů ( slušně řečeno ), jede úplně stejnou notu. Sám jsem totiž církev navštěvoval a doufal v slovo, které mi tam vykládali. Samozřejmě úplně v rozporu s jejich skutky. No, ve filmu Pupendo je jedna hezká pasáž pasující na tuto situaci jako ulitá. - Ještě jednu věc mají komunisti radši než Stalina. Valuty.- No musím říct, že církem má také ještě jednu věc radši než Krista. Majetek. No kdo trochu čte Bibli, jistě ví jak se o mamonu vyjadřuje Hlava církve - Ježíš. V neposlední řadě bych navrhoval, v zájmu spravedlnosti, že by se tedy teď Vatikán vypořádal s těmi, kterým v dobách inkvizice majetek zabavil, vykonstruovanýmy procesy získal a v neposlední řadě svými svatými válkami nahrabal. I když nevím co já mám s tím společného, že bych to měl církvi pomáhat platit. V žádné jejich válce jsem totiž nefiguroval.

Saša (54)16.11.2016 14:06

K tématu: SMS zdarma

přit domu

Jessika (35)21.05.2016 13:11

K tématu: Radary v Praze

Zajima mne zda Karlovarska od Klokocky je merena radary nevite? kolik se zde muze jet?

Ales (55)01.03.2016 22:03

K tématu: Konec suverenity států EU

Konec EU je jedine rozumne reseni na ukonceni masove imigrace vyvolane Nemeckem.

Andrea (10)16.01.2016 14:00

K tématu: Michael Jackson

Dozvěděla jsem se o něm před vánoci 2016 a poslouchala jsem ho cela dny mam ho moc ráda a je mi moc líto toho ze umřel.

Pavel (21)06.11.2015 21:11

K tématu: Pátek 13.

Hej jsi moc chytrej o Templaru vic,me chutnaj Temparsk vina

Martin (25)06.11.2015 20:49

K tématu: Pátek 13.

Tak to mě by se stal zázrak na Pátek 13,našla holčina se kterou si budu rozumět,ale bohužel se to nestane,My s kamarádek oslavuje 13 Pátek podporu útěku svatých Templářů před jejich zatčením před 13 Pátkem,měly byt zatčení 12 října 1307,Většině se jim podařilo utéct,tak byli zatčení Pátek 13 ve Franci Papežem a králem 1307 vím toho dost o Templářů

Ivan (60)04.11.2015 07:33

K tématu: Darwinova evoluce a Inteligentní plán

Je to kritika Darwinovy teorie . A kde je Inteligentní plán? Sem s ním, nezůstane na něm nitka suchá . Ivan

Pamela (19)30.10.2015 12:03

K tématu: SMS zdarma

jak.mohu zaslat sms na sk? Dekuju

TenNejlepší (12)25.10.2015 11:14

K tématu: Synonyma

Jaké jsou synonyma:
oblečení-
obutí-
obydlí-

Honza (50)19.07.2015 18:48

K tématu: Blesk, Aha, Šíp a další bulvár

Ten to bulvar je samá lež.proč lidem lžete

Kateřina (18)14.11.2014 17:35
Mohl by mi někdo napsat co je to filmový festival? Nějakoku souvislouvětou?

Petra (16)31.10.2014 14:30
Dobrý den nad pupíkem mám skvrnu a okolo červené a kdyš se jí dotknu tk to bolí nevím co stím ani nevím co to je

Veroušek (13)16.10.2014 19:09

K tématu: Synonyma

Jaké je synonymum ke slovu: obutí
Oblečení
Obydlí
?

Jarda (59)02.09.2014 18:17

K tématu: Investiční diamanty - jak prodělat?

Sluší se dopsat, že společnost DIC mě písemně vyrozuměla o tom, že deponované peníze vrací na můj účet a vyhověla mé žádosti o odstoupení od smlouvy. Poděkování za vstřícnost.

Jarda (59)01.09.2014 08:58

K tématu: Investiční diamanty - jak prodělat?

Na konci července 2014 jsem se zúčastnil v showromu DIC v Praze veřejné prezentace a podepsal kupní smlouvu na zboží v hodnotě 36.30,-Kč. Peníze jsem bohužel 2. den odeslal. Následně jsem zjistil, že smlouva je koncipována dle zák.č. 513/91 Sb. (obchodní zákoník). Tento byl však k 31.12.2013 zrušen a nahrazen v této oblasti novým OZ. Smlouvu jsem vypověděl písemně s upozorněním na tuto vadu smlouvy, ale DIC nereaguje. Myslíte že mám šanci spor vyhrát?

Terezka (14)05.06.2014 14:51

K tématu: SMS zdarma

docela dobrej nápad

Patafuka (9)24.05.2014 07:10

K tématu: Michael Jackson

Jsem smutná

Astra (15)27.03.2014 17:10

K tématu: Olimpijské hry

škoda že jsme nepostoupili! :(

Roman (43)06.03.2014 23:21

K tématu: Investiční diamanty - jak prodělat?

Každý svého strůjcem. Někdo rád poslouchá a věří z netu, a ti rozumnější dávají přednost svému mozku. Chápejte to jek chcete, ale nechce se mi tady rozepisovat, co je špatně, ikdyž tady uplně všechno. Poradím Vám, ale za prachy. Ve výsledku Vás to přijde na míň, než byste investovali (s mínus 50 procent)

Věra (69)06.03.2014 09:29

K tématu: Poplatky u lékaře

Proč není při platbě 30 Kč u lékaře vystavován výdajový doklad. Vláda nařizuje maloprodejcům registrační pokladny, ale v případě lékařů jak je poplatek zúčtován? V nemocnicích je to jasné!

MarieMatuško (63)03.03.2014 13:30

K tématu: Olimpijské hry

Proboha, víš, co je Olympia a přesto píšeš "Olimpijské" br

Elizabet (8)27.02.2014 13:28

K tématu: Olimpijské hry

jaromir jagr se strapnil a je naštvanej moc ja dostala 1 jo všech tni kluci se do mne zablaznili

Dd24.02.2014 20:19

K tématu: Olimpijské hry

cesi nej jo

Adam (15)23.02.2014 19:06

K tématu: Olimpijské hry

Ja si myslímže to zvládli bravůrně :D

Jkotoucek (80)21.02.2014 12:53

K tématu: Poplatky u lékaře

za injekci aplikovanou jednou za mesic po dobu deseti mesicu musim platit poplatek 30 kě.

Kateřina (11)20.02.2014 14:56

K tématu: Olimpijské hry

Kde mám hledat neco o ubytování sportovců

Linda19.02.2014 18:30

K tématu: Olimpijské hry

češi jso

Maty (9)19.02.2014 16:13

K tématu: Olimpijské hry

češi vihrají všechno tovim.

Jakub (13)19.02.2014 13:12

K tématu: Olimpijské hry

Jsme nej

Jjjjjjjjjjjjj (9)18.02.2014 15:37

K tématu: Olimpijské hry

jo sablikova je dobra

Radek (9)18.02.2014 15:32

K tématu: Olimpijské hry

to mislim kdo to psal

Radek (9)18.02.2014 15:29

K tématu: Olimpijské hry

jste vsich blbi a tupi

ADELA18.02.2014 15:10

K tématu: Olimpijské hry

Kolik máme zlatách medajlí?

Petr (28)16.02.2014 08:58

K tématu: Olimpijské hry

Jiří místo toho odvolání Hadamcika se vrať do školy a zopakuj si češtinu.

Jiri (50)15.02.2014 20:08

K tématu: Olimpijské hry

Odvolejte Hadamcika coto hraji jsme hokejovi Narot.Pod jeho vednim jsme nic neprdvedli. Kdi zvitezi sprvedlinost.

Jana (9)15.02.2014 17:45

K tématu: Olimpijské hry

blbost

Tom224š (8)15.02.2014 10:00

K tématu: Olimpijské hry

Jagre seš mrtvej?

Tom224š (8)15.02.2014 09:57

K tématu: Olimpijské hry

Jagr seš nej

Dědek (73)14.02.2014 21:32

K tématu: Olimpijské hry

odkdy se píší Olimpijské hry s měkým i po l

 starší>> 

1 50 100 150 200 250 300 350 410


Seznamka
filmy v kinechdvd filmysvětlometysynonyma
Články jsou vkládány návštěvníky tohoto serveru. V případě, že v textu rozpoznáte své dílo, sdělte tuto skutečnost, článek bude zakázán. Články je možné přebírat a citovat za podmínky uvedení "zdroj: Rubriky.cz". Bez této poznámky není dovoleno texty citovat.

Vložte článek | Ochrana soukromí | Kontakt


Stránky používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Detaily